Kultura i samorozwój

Wspieramy by każdy mógł osiągnąć swój pełny potencjał!

Co robimy

01.

— Bezpieczeństwo kobiet

Organizacja samoobrony dla kobiet, żeby mogły czuć się bezpieczniej. Wspieramy je w trudnych sytuacjach rodzinnych jak przemoc fizyczna i psychiczna. Każda kobieta zasługuje na szacunek jeśli okazuje go innym.

02.

— Walka z patologią

Wyciągamy dzieci z środowisk patologicznych poprzez zapełnienie ich wolnego czasu w zajęcia kulturalne jak i sportowe. Żeby nie wypełniały go szemranym towarzystwem i używkami.

03.

— Propagowanie Kultury

Prowadzimy zajęcia sportowe od crossfitu przez taniec, aż po sporty walki. Dzięki takim zajęciom młodzież może odnaleźć siebie i swoje pasje.

04.

— Spotkania ze zwierzakami​

Organizujemy spotkania z różnymi zwierzętami, dla osób prywatnych jak i dzieci ze szpitali, hospicjów czy domu dziecka. Docelowo chcemy stworzyć grupy terapeutyczne zmniejszające agresje jak i wspierające chore dzieci.

05.

— Wydarzenia​

Tworzymy różne sportowe wydarzenia dla dzieci. Dzięki wsparciu różnych organizacji jesteśmy w stanie zorganizować bezpłatne wydarzenie nawet dla 100 dzieci.

06.

— Zajęcia językowe​

Dzięki osobom znającym różne języki jesteśmy w stanie nauczyć takich jak: Angielski, Hiszpański, Włoski

O kogo się troszczymy?

Dzieci ze szpitali, hospicjów i domów dziecka

Dajemy im możliwość poznania świata i wsparcie je w realizacji marzeń i planów

Kobiety doświadczające przemocy

Wspieramy kobiety doświadczające przemocy ze strony partnera, jak i szkolimy w zakresie samoobrony fizycznej jak i psychicznej.

Dzieci i młodzież z patologicznych środowisk

Wyciągamy z patologicznych środowisk rodzinnych jak i znajomych. Odciągając je od używek i agresywnego zachowania

podróże szczyt kultury
Pokazywanie świata

Organizujemy wyjazdy dla potrzebujących dzieci, żeby mogły lepiej poznać świat.

Spotkania podróżnicze

Chcemy zmieniać mentalność ludzi, czy to dzieci czy dorosłych z “Jestem Polakiem” na “Jestem obywatelem świata” organizujemy wykłady podróżników na temat różnych zakątków świata, mentalności itp.

Nabieraj pewności siebie

Dzięki uprawianiu sportu, dzieci będą bardziej pewne siebie. Przez branie udziału w zajęciach, będą miały łatwiej wejść w dorosłe życie.