Tworzyć z myślą o wspólnej przyszłości

Jednoczymy świat by dać młodszym szanse na normalne życie.

KIm jesteśmy?

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją do pomagania i do sportu

Na razie działamy tylko we dwójkę ale działamy z niesamowitymi ludźmi więcej o nich Nasi Partnerzy

Prezes Zarządu – Paweł Micorek

Fotograf – Karolina Tatarczuch

Nasze podejście

Aktualne projekty Fundacji szczyt Kultury:

    • Bezpłatne zajęcia sportowe dla wszystkich dzieci ze śląskich domów dziecka.

    • spotkania podróżnicze dla dzieci oraz dorosłych w hospicjach.

    • spotkania z Alpakami dla wszystkich z których możemy finasować ich dojazdy do hospicjów. Żeby wszystkie dzieci mogły poznawać świat – nie tylko przez internet.

 

  • Warsztaty terapii hamującej agresywne zachowania (terapie z udziałem zwierząt w tym m.in. Alpak, psów, kotów

Statutowe i projektowe cele Fundacji obejmują również różnego rodzaju oddziaływania na opinię publiczną (spotkania, odczyty, prasa, radio, telewizja, ulotki, serwis www) w celu szerzenia kultury i savoir-vivre

01.

— Nasza Misja

Propagować samoobronę, rozwój osobisty, językowy, dać szanse młodzieży na odnalezienie siebie z dala od patologicznych środowisk.

02.

— Nasza wizja

Chcemy aktywizować sportowo dzieciaki z domów dziecka oraz ubogich rodzin w całym kraju – oferując im bezpłatne zajęcia sportowe gdzie wyładują agresję i nadmiar energii.

Pokazujemy piękno świata osobom które nie mają możliwości poznać go inaczej niż przez internet. Dzięki naszym działaniom mogą nawet go “pogłaskać” podczas spotkania np. z Alpakami.

03.

— Nasza historia

Fundacja zaczęła swoją działalność w roki 2016. W ciągu pierwszych lat zajmowała się głównie tańcem(Bachata,Kizomba) były organizowane wyjazdy taneczno-integracyjne. Dzięki zajęciom tanecznym tworzyliśmy bardziej otwarte i uśmiechnięte społeczeństwo, które swoim zachowaniem i pozytywną energią zarażało innych ludzi.

 

W roku 2019 wraz z nowym zarządem Fundacja weszła na nowy etap rozwoju. Zaczeliśmy zajmować się bardziej sportową i podróżniczą sferą życia.

Partnerzy i Trenerzy